Власні роботи

Увага! Матеріали розміщено на сайті “Золоті сторінки освіти”. Всі права захищено.

Cвіт дитинства Кобзаря

       У даній роботі досліджується життя і творчість Т. Г. Шевченка, проведено екскурс в дитинство поета; розкрито ідейно-художній зміст поезії «Мені тринадцятий минало», показано внутрішній світ героя.  Цей урок допоможе розвинути в учнів навички самостійного пошуку інформації, пам’ять, логічне й образне мислення, виховувати співчуття до дітей-сиріт. До конспекту додаються презентації.

Переглянути роботу: https://sites.google.com/site/zolotistorinki/katalog-statej/2012/6-10-cerven-2012/perlini-pedagogicnoie-tvorcosti

 

 

 

Увага! Матеріали розміщено на сайті “Методичний портал”. Всі права захищено.

Твір-опис пам’ятки історії та культури (на прикладі Свято-Благовіщенського собору міста Харкова)   

 Одним із найважливіших завдань сучасного вчителя української мови є розвиток зв’язного мовлення школярів. При створенні деяких видів робіт в учнів виникають певні труднощі. Так, наприклад, при написанні у 8 класі твору-опису за пам’ятками історії та культури проблемою дітей (особливо тих, які мешкають далеко від культурних центрів) є відсутність можливості познайомитися з об’єктом свого майбутнього опису. Враховуючи, що завданням для даного уроку є необхідність відобразити витвір архітектури в усіх деталях, пропоную своїм учням створену мною презентацію, завдяки якій вони мають можливість змалювати Свято-Благовіщенський собор міста Харкова.
Даний матеріал є цікавим не тільки для педагогів нашого міста, а й для будь-якого вчителя-словесника, оскільки в запропонованій роботі відображено етапи уроку при написанні творів-описів архітектурних пам’яток.

Переглянути роботу: http://metodportal.com/node/59195

Переглянути презентацію до уроку: http://mova-zov.in.ua/%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%8F/%D0%BF%D1%80%D0%B5%1